четверг, 2 марта 2017 г.

1 березня - Міжнародний день боротьби з наркотиками
Історія боротьби з розповсюдженням наркотиків або, принаймні, спроб якось контролювати їх обіг вже налічує більше ста років.
        Ця проблема вразила всі без виключення країни. За даними ООН, кількість людей, що мають залежність в світі - більше 200 млн. осіб.
        Особливо проблема наркоманії в Україні стосується молоді, за даними міністерства охорони здоров'я, кожен п'ятий підліток у віці 14 років вже пробував наркотики. Переважна кількість наркозалежних - це молоді люди у віці до 24-ьох років, які, по суті, і є генофондом нації. Як стверджують лікарі, наркоманія – це соціальна проблема, яка має стояти на першому місці.
Наркоманія – це Ахіллесова п’ята не одної людини, це проблема України вцілому. Вирішення проблеми наркоманії означає позбутися майже половини проблем, які постають перед державою та суспільством.
   Сьогодні мною був проведений захід, присвячений дню боротьби з наркоманією та наркобізнесом. Учні  8-х класів переглянули відеоролик, в якому містилася інформація про шкоду наркотиків, як здоров'ю, так і життю людини, а також показана презинтація "Вплив наркотиків на здоров’я людини", де учням детально пояснювалось про види наркотиків та іх вплив на організм людини, даний захід супроводжувався обговоренням побаченого. Можу сказати ,що діти обізнані з даної теми,охоче відповідали на запитання та доповнювали розповідь один одного.Комментариев нет:

Отправить комментарий