вторник, 7 февраля 2017 г.

Тиждень профорієнтації

                         З метою сприяння професійному самовизначенню молоді, формуванню позитивного ставлення до професій, що користуються попитом на ринку праці, в нашій школі щорічно проводиться Тиждень профорієнтації.
Для успішної реалізації поставленої мети, особливе значення має співпраця соціального педагога: Полохач Анастасії Валеріївни, практичниго психолога: Мазур Марини Геннадіївни, класних керівників з учнями старших класів та їх батьками.
Вибір професії для кожної молодої людини – це вибір свого місця в житті, подальшого шляху навчання і праці, можливість самореалізації. Для свідомого вибору професії у школі проводиться  профорієнтаційна робота, яка включає в себе: набір тестів та анкет для визначення професійних схильностей учнів, зустрічі з представниками вищих навчальних закладів, проводяться заняття з елементами тренінгу, під час яких підлітки знайомляться з професіями та дізнаються про їхні особливості. Для старшокласників у школі наявний куточок «Абітурієнт - 2017», який постійно поновлюється і з якого можна отримати корисну інформацію про заклади освіти, їх профілі та спеціальності, а для молодших учнів створено стенд  «Світ професій», де дітям розповідається про професії у віршованій формі з кольоровими малюнками.
Основна робота проводиться з учнями 9-х і 11-х класів. Вона полягає в поінформуванні про особливості професій, в тому числі про ті, які користуються попитом в районі.


Комментариев нет:

Отправить комментарий