вторник, 14 марта 2017 г.

День Щастя


Чим старше ви стаєте, тим більш, просто зобов’язані бути щасливішим!
 Щасливі люди живуть довше. Щастя - річ суб’єктивна. Те, що одного радує, в іншого може викликати зовсім іншу реакцію
 Згідно плану проведення тижня педагогічної майстерності 13.03.2017 року, було заплановано та проведено соціальним педагогом : Полохач А.В та практичним психологом : Мазур М.Г: «День Щастя»
Для учнів 7-го класу був проведений урок- тренінг, де дітям були підготовлені різні завдання в яких учні могли розповісти про те, що для кожного є щастя. Об’єднавши дітей у групи учні створювали рецепт щастя.
 Як ви думаєте, чого вам не вистачає для повного щастя?
Швидше за все, ви перерахуйте якісь матеріальні речі, типу власного будинку біля моря, але виявляється, таке уявлення про щастя далеко від істини.
Недавнє дослідження учених Каліфорнійського університету показало, що люди, які роблять добрі справи 5 разів на тиждень протягом шести тижнів, поступово починають відчувати себе все щасливіше.
Інше дослідження виявило, що люди з різних країн і різних культур відчувають себе дуже задоволеними, коли щось дарують або віддають у благодійних цілях.
Так що може бути ми шукаємо своє щастя не там, де воно ховається?
А можна спробувати застосувати поради Ренді Тейран, яка заснувала проект «Щастя». На її думку, щоб відчувати себе щасливим, потрібно:
1) проводити час зі щасливими людьми — науково доведено, що щастя заразливе;
2) виділяти час на добрі справи;
3) застосовувати «техніку подяки», про яку ви напевно читали в книжці про Полліанна.Щовечора записуйте як мінімум 3 подяки за те, що трапилося протягом дня;
4) Коли відбувається щось погане, кожен сам обирає, як до цього ставитися. Як до краху всього життя / як до прикрої дрібниці, про яку через рік не згадаєш / як до уроку, засвоївши який, можна підстрахуватися від куди більших неприємностей і т. д.;
5) Прислухатися до себе. Коли відчуваєш щастя, потрібно постаратися прислухатися до себе, своїм думкам, своєму тілу. 
Отже, ми щиро бажаемо всім, і кожному бути щасливим! Нагадуємо, що навчитися радіти малому не так важко і під силу кожному з нас. Щастя і радість - це брати близнюки. Задовольняючись малим набагато легше отримати більше! Будьте щасливі!
Комментариев нет:

Отправить комментарий